Studio Albion
Nauka języka angielskiego w Elblągu
Strona Główna Informacje Kontakt Opinie
Danuta Onopiak
ul. Beniowskiego 5
82-300 Elbląg
tel: 693246295
e-mail: liriodendron@wp.pl
Opinie moich uczniów zamieszczone w serwisie Oferteo:

Dawid Rutkowski: "Witam, Korzystając z okazji, chciałem uprzejmie wyrazić swoją jak najbardziej pozytywną opinię na temat zarówno Pani Danuty Onopiak jako nauczycielki języka angielskiego, jak i stosowanych przez Panią Danutę metod nauczania. To właśnie dzięki Pani Danucie, jej pasji i zaangażowaniu, w blisko dwa lata mój angielski zmienił się nie do poznania. Nie mam słow, żeby opisać to, jak bardzo wdzięczny jestem Pani Danucie za ogrom pracy który wkłada w prowadzone przez siebie kursy i indywidualne podejście do każdego studenta. Przy odrobinie samozaparcia oraz świadomej pracy nad sobą, podjęcie kursu w szkole Pani Danuty jest absolutnym gwarantem sukcesu. To dzięki Pani Danucie sam stałem się nauczycielem angielskiego, pracujacym na co dzień w Chinach i Tajlandii. Do dziś zastanawiam się, czy bez jej pomocy i wsparcia byłoby to możliwe. Pomimo wielu lat doświadczenia i dziesiątek, jeżeli nie setek nauczycieli, których było mi dane poznać, Panią Danutę zawszę plasować będę na miejscu pierwszym, nie tylko z uwagi na niepodważalne kompetencje, ale również wysokie wymagania, które stawia przed swoimi studentami, a bez których szybki postep w nauce jezyka nie jest możliwy. Bezapelacyjne 5/5."

Amalia Szymczuk: "Nacisk na konwersacje, różnorodność pracy pod kątem czytania, słuchania jak i mówienia. Bardzo dobrze wykorzystany czas :)"

Julia Szadok: "STUDIO ALBION ma rewelacyjną metodę nauczania, zajęcia prowadzą z pełnym zaangażowaniem i całkowitym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Są wymagający i skuteczni, czego efekty widzę i jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam zdecydowanie STUDIO ALBION."

Karol Orłowski: "Jestem bardzo zadowolony z uzyskanego wykształcenia. Poziom zajęć jest dostosowany do możliwości i pozwala opanować język do stopnia zaawansowanego. Polecam wszystkim STUDIO ALBION."

Cezary Komarzeniec: "Lekcje prowadzone na najwyższym poziomie, bardzo dobre przygotowanie do certyfikatów, do których po odbytych lekcjach można podejść niemalże z marszu ;) Polecam usługi STUDIA ALBION."

Monika Herbreteau: "Pani Danuta, cudowna osoba, mój najlepszy nauczyciel angielskiego. Doskonały profesjonalista, dzięki niej uzyskałam bardzo silne bazy angielskiego, dzięki którym dostałam stypendium w USA i dostałam się na anglistykę. Pani Danuta przekazuje wiedzę w sposób bardzo jasny i metodyczny, u niej wszystko jest bardzo proste i oczywiste dla każdego. Materiał doskonale utrwalony, dzięki czemu każde nowe zagadnienie nie sprawia trudności. Nie często się spotyka nauczyciela na tak wysokim poziomie. Gorąco polecam."

Marcin Orłowski: "Jestem bardzo zadowolony z kursu języka angielskiego. Był przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie, w przyjaznej atmosferze. Gdybym mógł, z radością bym go kontynuował. Polecam wszystkim zainteresowanym nauką języka angielskiego STUDIO ALBION."

Weronika Orłowska: "Już na początku nauki szybko nadrobiłam szkolne zaległości. Lekcje są bardzo rozwijające, dużo słownictwa i konwersacji, które uczą płynnego wypowiadania się na tematy z różnych dziedzin. Polecam wszystkim STUDIO ALBION."

Wojtek Więckiewicz: "Jako były uczeń Pani Danusi, zdecydowanie Polecam! Swego czasu, uczęszczałem do wielu szkół językowych w Elblągu, z żadnej nie byłem zadowolony. Do czasu, aż polecono mi naukę w Studio Albion. Poszedłem na pierwszą rozmowę, Pani Danusia przydzieliła mnie do odpowiedniej grupy zaawansowania i tak już zostałem, na 4 lata. Języka, którego tam się nauczyłem, używam w życiu zawodowym i prywatnym każdego dnia. To była jedna z najlepszych inwestycji w moim życiu. Pani Danusia wiedziała jak nas zmobilizować, miała wyraźnie wyznaczone cele naszej edukacji i potrafiła nasz postęp na bieżąco kontrolować. Wspaniała Kobieta i nauczyciel, wie przede wszystkim jak skutecznie nauczyć, a to dzisiaj rzadkość. Serdecznie polecam! Pozdrawiam Pani Danusiu, to były piękne lata nauki w Pani szkole, potrafiła Pani zgromadzić wokół siebie wspaniałych ludzi."

Marta Paź: "Zajęcia jak najbardziej na plus. Są rzetelnie i ciekawie prowadzone. Ale przede wszystkim nauczanie przyniosło skutki. Polecam wszystkim zainteresowanym STUDIO ALBION."

Dariusz Wasiński: "Korzystałem z pomocy Pani Danuty Onopiak kilka lat temu. Byłem bardzo zadowolony. Moja znajomość języka angielska się podniosła.. Dała się poznać jako osoba kompetentna, zawsze przygotowana do zajęć, bardzo życzliwa, choć wymagająca. Zajęcia prowadziła interesująco i z dużym zaangażowaniem."

Olaf Boros: "Nauka jest przyjemna i skuteczna. Wszystko jest w odpowiednim tempie, dostosowane do uczniów. Serdecznie polecam."

Klara Kogut: "Przyjemna atmosfera, dobrze dobrane grupy jeśli chodzi o poziom znajomości języka, nie marnowanie czasu na zajęciach i duże poszerzenie słownictwa :)"

Miłosz Krawczyk: "Super nauka języka. Naprawdę polecam, dzięki uczęszczaniu na lekcje w studiu Albion zostałem laureatem z języka angielskiego."

Monika Kaszczuk: "Pierwszy raz spotkałam się z takim nauczycielem. Naucza z pasja i zaangażowaniem. Profesjonalistka pod każdym względem. Bardzo dobrze naucza. Polecam serdecznie."

Magdalena Żarkowska: "Studio Albion polecił mi znajomy, który kiedyś uczęszczał tam na zajęcia, twierdząc, że to najbardziej wymagające studio w Elblągu, które jednocześnie zapewnia najlepsze efekty. Nie pomylił się - zajęcia są zawsze dobrze przygotowane, intensywne i wymagające. Widać, że na pierwszym miejscu stawia się jakość, a nie ilość. Na pierwsze efekty nie trzeba długo czekać. Polecam Studio Albion bez cienia wątpliwości!"

Krzysztof Piątek: "Studio Albion oferuje w pełni profesjonalne podejście - stosowne proporcje pomiędzy ćwiczeniami w aktywnej i biernej znajomości języka oraz gramatyką pozwalają na osiągnięcie trwałych i wymiernych rezultatów. Zajęcia prowadzone przez Danutę Onopiak z pewnością nie wpisują się w popularny obecnie trend "angielski w jeden weekend". Przy odpowiedniej dozie samodyscypliny mamy jednak szansę na osiągnięcia zaawansowanego poziomu posługiwania się językiem angielskim w stosunkowo krótkim czasie. Zdecydowanie polecam!"

Jana Denisiuk: "Pani Onopiak jest świetną nauczycielką języka angielskiego. Przez trzy lata nauczyłam się więcej niż u wszystkich wcześniejszych nauczycieli razem wziętych, a było ich dość sporo. Jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminów jak i o zwykłe zdobycie umiejętności swobodnego porozumiewania się w języku angielskim, można na niej polegać."

Rafał Wątroba: "Świetna szkoła, bardzo miła atmosfera, można się bardzo dużo i szybko nauczyć. Polecam!"

Wojciech Tarczyński: "Bardzo wysoki poziom prowadzenia zajęć. Lekcje to dobrze zainwestowane pieniądze. Najlepszy angielski w Elblągu. Polecam wszystkim."

Marcin Brak: "Bardzo dobra szkoła. Nadrobiłem zaległości, a teraz przewyższam oczekiwania nauczycieli."

Jagoda Polińska: "Niezwykłe lekcje. Nie ma drugiego takiego nauczyciela, a przynajmniej nie było dane mi poznać. Zajęcia prowadzone w sposób, który pozwala zdobyć jak najwięcej wiedzy w zaplanowanym czasie. Polecam! :)"

Łukasz Kotyński: "Bardzo profesjonalnie i skutecznie prowadzone zajęcia, dzięki którym na co dzień intensywnie wykorzystuję język angielski w życiu zawodowym."

Daniel Kędzierski: "Serdecznie polecam. Wysoka jakosc zajec, mila atmosfera i duzo praktycznej nauki jezyka."

Dominika Ząbek: "Pani Danuta podchodzi do każdego ucznia bardzo indywidualnie, a zajęcia są prowadzone na najwyższym poziomie. Dużym plusem są konwersacje od których zaczyna się każda lekcja, pozwalają one na naukę swobodnego wypowiadania się w języku angielskim, a poruszane tematu niejednokrotnie poszerzają horyzonty. Istotną część stanowią jednak nie tylko same konwersacje, lecz również gramatyka oraz nauka słownictwa. Dzięki zajęciom w Studio Albion w krótkim czasie można opanować naukę języka angielskiego."

Jagoda Umpirowicz: "Z lekcji jestem stuprocentowo zadowolona. Rozwinęłam swoje słownictwo i zaczęłam mowic całkiem płynnie. Lekcje urozmaicone, ciagle dzieje sie coś nowego. Jak najbardziej polecam. :)"

Paweł Nowak: "Zajęcia p. Onopiak nigdy nie zostały odwołane, zawsze zaczynały się punktualnie. Cechują je wysoki poziom oraz pełny profesjonalizm i spokój. Przychodząc na zajęcia trzeba mieć na względzie, że idzie się na pełnowartościowe półtora godziny nauki języka. Znam niewiele osób, które mógłbym z tak czystym sercem polecić. Zdecydowanie trudno o lepszego nauczyciela."

Julia Baranowska: "Na zajęcia do Pani Danuty Onopiak uczęszczałam kilka lat i zakończyłam cykl bardzo zadowolona (ze względu na wyjazd do innego miasta na studia), z wysokimi wynikami wszystkich sprawdzianów w gimnazjum, liceum oraz matury podstawowej i rozszerzonej. Lekcje prowadzone są w dużej dyscyplinie i wzajemnym szacunku uczestników zajęć wobec siebie i nauczyciela, system nauczania skupiony jest przede wszystkim na rozwijaniu angielskiego mówionego (co rzadko się zdarza w szkołach językowych) oraz na umiejętności szybkiego udzielania odpowiedzi i bogaceniu słownictwa. Po takim przygotowaniu zarówno testy w szkole, speech'e, konkursy języka angielskiego, matura jak i porozumiewanie się za granicą nie stanowią problemu. Wielką zaletą zajęć jest eliminowanie stresu związanego z publicznym wypowiadaniem się w języku obcym, nauka gramatyki nie "na pamięć" a na podstawie różnorodnych przykładów, których nie sposób później zapomnieć oraz dostęp do wielu podręczników. Bardzo polecam wszystkim, zarówno tym z problemami z angielskim w szkole jak i tym, którzy po prostu chcą płynnie porozumiewać się w języku angielskim."

Łukasz Staszkun: "Bardzo dobre zajęcia. Nie spotkałem lepszej szkoły języka angielskiego."

Natalia Kędzierska: "Świetne, profesjonalne zajęcia w pozytywnej atmosferze! Nauka języka na bardzo dobrym poziomie, dla zaangażowanych i chętnych do poszerzenia swojej wiedzy osób z przesympatyczną nauczycielką!"

Szymon Ząbek: "Angielski bardzo wymagający i bardzo dużo uczący. Zajęcia nie są proste ale zdecydowanie warto się poświecić dla uzyskania umiejętności która otwiera świat otworem. Polecam!"

Marcel Kwiatkowski: "Wymagająca nauczycielka, bez wątpienia najlepsza w swoim fachu. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko za wszelką cenę nauczyło się angielskiego - tylko studio Albion. Sam osiągnąłem poziom od zera do bohatera."

Xyz Abc: "Najefektywniejsza nauka angielskiego jaką miałam. Bardzo dobre podejście do uczniów oraz sposób nauczania. Znaczne postępy są widoczne już po 1 semestrze."

Filip Mularski: "Najlepsza szkoła językowa. Doskonali wszystkie aspekty językowe - pisanie, czytanie, słuchanie, oraz mówienie. Poznanie słownictwa na najwyższym poziomie."

Amelia Rodziewicz: "Nauka u p. Onopiak była najbardziej wpływająca na moją wiedzę angielskiego w latach szkolnych. Jedyna nauczycielka, która potrafi wytłumaczyć logicznie język, urozmaicając to różnymi metodami. Najlepiej wspominam konwersacje - dużo swobody w wypowiedziach i tematy z każdej dziedziny."

Jakub Deniziak: "Lekcje prowadzone w bardzo dobry sposób. Można z nich wiele wynieść. Już po kilku latach widać wymierne efekty."

Julian Majer: "Polecam naukę w Studiu Albion, pełen profesjonalizm."

Krystyna Kędzierska: "Gorąco polecam Studio Albion. Zajęcia ciekawe, skuteczne nauczanie."

Zbigniew Kędzierski: "Bardzo dobry sposób nauczania ponieważ dużo się mówi i cała lekcję trzeba być mocno skoncentrowanym."

Studio Albion
tworzenie stron